Labdarúgás: Aranycsapat-kupa, majd koszorúzás Komáromban

2018.04.26. 09:31
A Komáromi Napok rendezvénysorozat keretén belül szerdán első alkalommal rendezték meg az Aranycsapat-kupát.

Az egész napos teremfoci során középiskolás diákok csapatai játszottak egymás ellen, a tornát az Aranycsapat-emlékév tiszteletére bonyolították le a szervezők.

Az ünnepélyes megnyitót követően a komáromi városi köztemetőben az évszázad mérkőzésén játszó magyar válogatott csatára, Czibor Zoltán sírját is megkoszorúzták.

A megható pillanatokban Czibor Zsuzsanna, a világklasszis támadó húga, idősebb Lomnici Zoltán, az Aranycsapat Emlékév Testület elnöke, valamint ifjabb Buzánszky Jenő is jelen volt, míg a Nemzeti Sportot Ballai Attila sportüzletág-igazgató képviselte.

Legfrissebb hírek

Ribéry talpra állítja a megrogyott franciákat – vb-időutazás videókkal

Minden más foci
4 órája

Az MTK-játékos távozását is bejelentette a Komárom

Légiósok
2026.06.17. 15:26

Népsport: Sebes Gusztáv egy döntetlenbe bukott bele

Népsport
2026.06.09. 09:15

A magyar és külhoni utánpótlás ünnepe: megrendezték a VI. Kocsis-kupa országos döntőjét

Utánpótlás
2026.06.07. 14:45

Jövőre hazatérhet a Komárom!

Minden más foci
2026.05.28. 08:11

Niké Liga: kiharcolta a bennmaradást a Komárom

Minden más foci
2026.05.23. 22:40

Niké Liga: egygólos hátrányban a Komárom az osztályozón

Minden más foci
2026.05.19. 19:29

Az élvonalban maradásért lép pályára a Komárom

Minden más foci
2026.05.19. 10:36
Ezek is érdekelhetik