A Komáromi Napok rendezvénysorozat keretén belül szerdán első alkalommal rendezték meg az Aranycsapat-kupát.
Az egész napos teremfoci során középiskolás diákok csapatai játszottak egymás ellen, a tornát az Aranycsapat-emlékév tiszteletére bonyolították le a szervezők.
Az ünnepélyes megnyitót követően a komáromi városi köztemetőben az évszázad mérkőzésén játszó magyar válogatott csatára, Czibor Zoltán sírját is megkoszorúzták.
A megható pillanatokban Czibor Zsuzsanna, a világklasszis támadó húga, idősebb Lomnici Zoltán, az Aranycsapat Emlékév Testület elnöke, valamint ifjabb Buzánszky Jenő is jelen volt, míg a Nemzeti Sportot Ballai Attila sportüzletág-igazgató képviselte.
Legfrissebb hírek

Az MTK-játékos távozását is bejelentette a Komárom
Légiósok
2026.06.17. 15:26

Népsport: Sebes Gusztáv egy döntetlenbe bukott bele
Népsport
2026.06.09. 09:15

Jövőre hazatérhet a Komárom!
Minden más foci
2026.05.28. 08:11

Niké Liga: kiharcolta a bennmaradást a Komárom
Minden más foci
2026.05.23. 22:40

Az élvonalban maradásért lép pályára a Komárom
Minden más foci
2026.05.19. 10:36
Ezek is érdekelhetik


