Még több NB I
Három játékosával hosszabbított a Nyíregyháza
Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
A francia másodosztályból igazolt védőt a Ferencváros – hivatalos
Népszerű cikkek
ZTE: szombaton érkezik az új, portugál vezetőedző – NS-infó
A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Kisvárda: a Honvéd és a Vasas ellen is lesz edzőmeccs
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
4 175
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2007.05.15. 23:17
Újpest: nem fellebbez a lila-fehér klub a döntés ellen
Jogszerű döntést hozott a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága, amikor a szurkolók rasszista viselkedése miatt három pontot levont az Újpest FC NB I-es labdarúgócsapatától – ismerte el Dányi Szilárd, a csapatot működtető kft. ügyvezető igazgatója. Hozzátette: ami a különböző nézőtéri eseteket illeti, az MLSZ nem következetes a kérdésben. Hangsúlyozta viszont, hogy a szimpatizánsoknak nagyobb felelősséget kellene viselniük a csapatért, amelyet szeretnek. Az Újpest nem fellebbez a határozat ellen.
4464
/
5299

























