MLSZ: Supka Attila hárommeccses eltiltást kapott

Supka Attila eltiltást kapott (Fotó: Török Attila)
Három bajnoki mérkőzéstől eltiltotta Supka Attilát, a Budapest Honvéd vezetőedzőjét a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.
Az MLSZ honlapján olvasható beszámoló szerint a testület keddi döntése értelmében a trénernek 300 ezer forintos pénzbüntetést is fizetnie kell. A Honvéd szombaton Huszti Szabolcs 90. percben fejelt góljával kapott ki a vendég Mol Viditől, s az ítélet indoklása szerint Supka „a mérkőzés lefújása után az öltözőfolyosón a játékvezetők személyére sértő kifejezéseket használt”.
A Kisvárda ellen kiállított Sós Bence (Puskás Akadémia) egymeccses eltiltást kapott, ahogy Tóth László, a Mezőkövesd szakmai igazgatója is.
Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik






