Még több NB I
DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény
Edző megy Zalaegerszegről Lendvára, játékosok is mehetnek – hivatalos
Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában
Népszerű cikkek
Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított
Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
12 982
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2008.01.02. 08:28
Vasas: Füzi Ákos kétéves megállapodást kötött Angyalföldön
A Soproni Liga, az élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő, 15. forduló után tizennégy szerzett ponttal a 13. helyen telelő Vasas válogatott labdarúgóval erősítette meg keretét: az Újpestről érkező Füzi Ákos (képünkön) kétéves megállapodást írt alá Angyalföldön.

Labdarúgó NB I
2007.12.28. 22:45
Burnley: előnyös ajánlatra várnak a győriek Kovács Zoltánért
Mint arról a Nemzeti Sport már korábban beszámolt: Kovács Zoltán, a Győri ETO FC és az U21-es válogatott védője 2012. december 31-ig meghoszszabbította szerződését a zöld-fehér klubbal, majd néhány nappal később mégis az angol másodosztályban szereplő Burnley FC-hez utazott próbajátékra.

Labdarúgó NB I
2007.12.23. 00:24
NBA: otthon kaptak méretes zakót az orlandói varázslók a Utahtól
Tíz mérkőzést játszottak le az észak-amerikai kosárlabda bajnokság legutóbbi játéknapján. A nap meglepetését a rájátszásba kerülésért küzdő Utah Jazz okozta, amely idegenben győzte le tizenkilenc ponttal a dél-keleti csoport listavezetőjét, az összesítésben a hatodik helyen álló Orlando Magic-et.
4418
/
5301

























