Még több NB I
Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában
Suscsák Máté és Vámosi Georgina lettek az év futsalosai
NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép
Népszerű cikkek
Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba
A Puskás Akadémia középpályása a Csíkszeredánál folytatja – hivatalos
Az elöző 90 percben ennyien voltunk a -on
15 431
Köszönjük!

Labdarúgó NB I
2007.12.04. 16:20
Bp. Honvéd: a klub minden segítséget megad a vizsgálathoz
Közleményt jelentett meg a Bp. Honvéd labdarúgócsapata az után, hogy német források szerint a kispestiek Hamburg elleni UEFA-kupa-mérkőzése is szerepel az UEFA által bundagyanú miatt vizsgált összecsapások között.

Labdarúgó NB I
2007.11.30. 16:44
Ligakupa: Rákospalotán két góllal verte a REAC a Debrecent
A Ligakupában a REAC hazai pályán 2-0-s félidőt követően 3-1-re verte a DVSC-TEVA csapatát. Az őszi kiírásban mindkét együttes túlélte a csoportkört, a REAC aztán a negyeddöntőben 5-0-s összesítéssel búcsúzott a ZTE-vel szemben, a Debrecen az elődöntőben a Diósgyőrrel szemben maradt alul, 6-4-s összesítéssel.

Labdarúgó NB I
2007.11.30. 16:44
Ligakupa: a tavaszi nyitányon kikapott az őszi győztes Fehérvár
Gyorsan megtépázták az első alkalommal kiírt Ligakupát megnyerő Fehérvár dicsőségét, hiszen a tavaszról előrehozott első fordulóban a Paks pályaválasztóként idegenben 1-0-s félidőt követően 3-1-re verte a hazai pályán ezúttal vendégként pályára lépő fehérváriakat. A Paks a hajrában, a 87. perctől Molnár kiállítását követően emberhátrányban játszott. A fehérváriak NB III-s bajnokságban edződő keretükkel álltak ki a találkozóra.
4421
/
5301

























